3win, czyli potrójne zwycięstwo!

3win
3 min readAug 22, 2020

Każdy z nas ma chociaż jednego znajomego, bądź sam jest tą osobą, która spędza niezliczone godziny, spoglądając w ekran telefonu. Uzależnienie od smartfonów, bądź bardziej fachowo rzecz ujmując FOMO (fear of missing out) to prawdziwa plaga dotykająca młodych ludzi. Jeśli dodamy do tego jeszcze siedzący tryb życia, to mamy gotowy przepis na chorobę cywilizacyjną. Z tymi właśnie problemami zmierzymy się dzięki aplikacji 3win!

Czym więc jesteśmy? Aplikacją, która stawia przed użytkownikami wyzwania. Użytkownicy po ściągnięciu 3win staną przed możliwością wykonania prostych czynności, po realizacji których otrzymają monety do wykorzystania w naszym sklepie. Monety te zamienią potem na vouchery oraz karty podarunkowe do najbardziej znanych sklepów internetowych oraz platform streamingowych. Wśród nich znajdują się m.in. Netflix, Spotify, Steam, Google Play, Allegro, Zalando czy Empik.

Pierwszym typem próby, na którą Was wystawimy, będzie odwiedzenie danego miejsca w Waszej okolicy. Dzięki współpracy z szeregiem firm i punktów usługowych, użytkownik ujrzy na mapie wiele potencjalnych destynacji, w których może zebrać monety. Musi się jednak śpieszyć, gdyż ktoś inny może pojawić się tam wcześniej i go ubiec. Po dotarciu do któregoś z miejsc należy uruchomić w aplikacji tryb aparatu, dzięki czemu będzie można zobaczyć swój cel podróży w rozszerzonej rzeczywistości.

Z kolejnym rodzajem wyzwania będziecie mogli się zmierzyć albo po przekroczeniu linii mety, wytyczonej w pierwszym zadaniu, albo… nawet nie wychodząc z domu. 3win poprosi Was o niekorzystanie z telefonu przez godzinę, co nasza aplikacja skrupulatnie policzy. Jeśli przed upływem czasu jednak się złamiecie, zegar zostanie wyzerowany i będziecie musieli zacząć swą próbę od nowa.

3win to jednak nie tylko aplikacja dla osób chcących zarobić, to również narzędzie do udzielania pomocy najbardziej potrzebującym. Dzięki naszej współpracy z największym portalem do zbiórek charytatywnych — Siepomaga.pl, zarejestrowany użytkownik będzie mógł podjąć decyzję, czy zarobione monety zostawi dla siebie, czy też przeznaczy je na szczytny cel w postaci zbiórki bądź przekazania środków wybranej fundacji. Jeszcze nigdy pomaganie innym nie było tak łatwe i tak skuteczne, a ponadto tak niewiele nas kosztowało.

Kto skorzysta na 3win? Ludzie, którzy stronią do aktywności fizycznej wstaną z kanapy i zaczną, nawet nieświadomie, bardziej dbać o swoje zdrowie, podreperowując przy tym budżet domowy. Liczymy, że destrukcyjne dla relacji międzyludzkich uzależnienie od telefonu uda się zastąpić pożytecznymi aktywnościami. Choćby godzina wyrwana sprzed ekranu to godzina, którą możecie spożytkować w dowolny sposób.

Nasza aplikacja mobilna to też doskonałe rozwiązanie dla firm. Będąca podstawą całego przedsięwzięcia idea proekologiczności (zamiana samochodu na jazdę rowerem bądź spacery) oraz prozdrowotności, idealnie wpisuje się w działania CSR-owe korporacji. Co więcej, wyzwania będą mogły stawiać i tym samym fundować same firmy, generując przy okazji ruch. To punkty usługowe będą decydowały o liczbie monet do zebrania w ich otoczeniu, co będzie można przekuć w zysk w postaci nowych Klientów, którzy dobrowolnie skorzystają z ich usług.

3win to rozwinięcie powiedzenia “win-win situation”, gdyż każdy korzystający z naszej aplikacji wygrywa. Nagrody dla użytkowników, pomoc fundacjom charytatywnym oraz zysk dla reklamodawców. Witaj w świecie, w którym wszyscy dobrze prosperują. Witaj w świecie 3win!

Autor artykułu: Piotr Ziemkiewicz

Pobierz z Google Play: https://bit.ly/2FD2rHc

Pobierz z App Store: https://apple.co/3dq11gc

Pobierz z AppGallery: https://bit.ly/3jgRPfi

Social Media

Grupa na Facebooku: https://bit.ly/3iJOVjn
Facebook: https://www.facebook.com/3win.me
Instagram: https://www.instagram.com/3win.me_pl
Youtube: https://bit.ly/2PX0R56

Odwiedź nas: https://3win.me

--

--

3win
0 Followers

Zarabiaj i pomagaj, podejmując wyzwania